خرید فالوور کلاب هاوس

مدت زیادی از معروف شدن اپلیکیشن کلاب هاوس نمیگذره اما با این حال خیلی تونسته خودش بین جامعه ایرانی جا بندازه! همونطور که میدونید کلاب هوس تنها یک برنامه برای گفتگوی صوتی نیست و خیلی از کسانی که صبح تا شب دارن فعالیت میکنن در این اپلیکیشن در واقع به نوعی در تلاش هستند که خدمات و محصولات خودشون رو معرفی کنند که البته تاثیر بسیار زیادش رو هم دارن میبینن. حالا تو این شرایط داشتن یک پروفایل عالی خیلی میتونه به شما کمک کنه که یکی از شرایط داشتن یک پروفایل خوب داشتن فالوور به تعداد مناسب هست. در این صفحه به هر تعداد که مد نظرته میتونی فالوور بگیری برای پروفایل خودت!

100فالوور کلاب هاوس

200فالوور کلاب هاوس

500فالوور کلاب هاوس

1000فالوور کلاب هاوس

2000فالوور کلاب هاوس

5000فالوور کلاب هاوس

10,000فالوور کلاب هاوس

20,000فالوور کلاب هاوس

مواردی که در خرید فالوور کلاب هاوس و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش فالوور به شکل همزمان روی یک اکانت کلاب هاوس ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۵۰۰ فالوور و یک بسته ۱۰۰۰ فالوور با هم روی یک اکانت ثبت نکنید. چندین سفارش روی  اکانت های مختلف ایرادی نداره و این مورد میتونید انجام بدید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید فالوور کلاب هاوس شما رو تکمیل نکرده .

مزایای خرید از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
سوال در مورد افزایش فالوور

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی بسته های فالوور ارسال میشه.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به دسترسی به اکانت شما نداریم.

ریزش فالوور کلاب هاوس در وب سایت ما حدودا نزدیک به صفر هست.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.

سایر خدمات مربوط به خرید فالوور: