خرید بازدید روم کلاب هاوس

تمام تلاش های شما در کلاب هاوس نهایتا به روم شما ختم میشه و هر هدفی که در ذهنتون دارید نهایتا زمانی شما به هدفتون نزدیک میشید که بازدید کننده مناسبی در روم هاتون داشته باشید. اگر موفق بشید و بازدید کننده مناسبی رو وارد روم هاتون کنید علاوه بر اینکه اعتبار روم شما افزایش پیدا میکنه، باعث میشه که براحتی در تاپ لیست اصلی کلاب هاوس قرار بگیرید و کلی بازدید کننده جدید و فالوور واقعی بگیرید. طبق معمول همه چیز در این صفحه محیاست برای شما و میتونید به هر میزان بازدید که در نظر دارید در کمتر از یک دقیقه برسید!

100بازدید روم کلاب هاوس

200بازدید روم کلاب هاوس

300بازدید روم کلاب هاوس

500بازدید روم کلاب هاوس

1000بازدید روم کلاب هاوس

2000بازدید روم کلاب هاوس

مواردی که در خرید بازدید روم کلاب هاوس و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش بازدید به شکل همزمان روی یک روم ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۵۰۰ بازدید و یک بسته ۱۰۰۰ بازدید روم کلاب هاوس با هم روی یک روم ثبت نکنید. چندین سفارش روی  روم های مختلف ایرادی نداره و این مورد میتونید انجام بدید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید بازدید شما رو تکمیل نکرده .

 

مزایای خرید از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
سوال در مورد افزایش فالوور

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی بسته های ویو ارسال میشه.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به دسترسی به اکانت شما نداریم.

اصولا ۹۸ درصد ویو های شما باقی میمونن و حذف نمی شن

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو  ثبت کنید.

سایر خدمات :