سوالات متداول - فالووربالا

سوال در مورد افزایش فالوور

حتما برای شما پیش آمده که تبلیغ یک پیج اینستاگرامی را مشاهده کرده اید و بلافاصله وارد آن پیج شده اید اما در نگاه اول با دید تعداد فالوور های پایین آن پیج یا تعداد لایک کم پست های آن دلزده شده اید و بدون دنبال کردن محتوای پیج مربوطه سریعا آن پیج را بسته اید! تجربه ثابت کرده بیش از ۸۰ درصد کاربران به پیج هایی که فالوور پایین دارند اعتماد نمیکنند.

فالوور بالا بیش از ۵ سال است که در حوزه خدمات دهی بر بستر شبکه های اجتماعی فعالیت میکند و همواره مورد توجه کاربران زیادی بوده است. همچنین یکی از مزیت های فالوور بالا داشتن درگاه مستقیم بانکی می باشد. همانطور که میدانید تنها وب سایت هایی دارای درگاه مستقیم می باشند که هویت گردانندگان سایت و خدماتی که ارائه میدهند برای مراجع ذیصلاح احراز شده باشد.

جهت ثبت سفارش می بایست حتما پیج خود را از حالت پرایوت یا خصوصی خارج کنید. میتوانید بعد از اینکه سفارش شما تکمیل شد مجدد پیج تان را به حالت خصوصی یا پرایوت برگردانید.

در سرویس های ربات تمام افرادی که شما را فالو میکنند به اختیار خودشان این کار را انجام داده اند و کاملا واقعی میباشند. برای بررسی این موضوع میتوانید روی بسته های ربات کلیک کرده و در سایت دوم ثبت نام کنید و از ۲ روز تست رایگان که به شما اختصاص داده میشود برای تست ربات استفاده کنید.

هر بسته سفارشی که در سایت مشاهده میکنید مربوط به یک پست شما می باشد یعنی با هر سفارش میتوانید به یک پستتان لایک یا کامنت و… ارسال کنید. در پنل کاربری میتوانید برای سایر پست هایتان را نیز سفارش ثبت کنید.

خیر – فالووربالا با بهره گیری از به روز ترین روش های ارسال فالوور منطبق با جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام  این اطمینان را به شما میدهد که هیچ گونه بلاکی روی پیج شما ایجاد نشود.

خیر در هیچ یک از خدمات فالوربالا هیچ نیازی به رمز عبور پیج تان نیست. تنها کافیست پیج خود را در حالت public یا عمومی بگذارید یعنی پیج تان باز باشد. پیج های پرایوت یا بسته به هیچ عنوان نمیتوان سفارشی روی آن ها ثبت کرد و مسئولیت عدم رعایت این موضوع بر عهده کاربر می باشد.