چه اشخاصی میتوانند از خدمات سایت فالووربالا استفاده کنند؟

هر فردی در هر صنف و جایگاهی میتواند از خدمات سایت استفاده کند. فرقی نمیکند پیج تان تجاری باشد یا شخصی. تنها باید توجه کنید که تا زمان اتمام سفارش پیج تان در حالت Public (باز) باشد و به هیچ عنوان آی دی پیج خود را تا زمان تکمیل شدن سفارشتان تغییر ندهید.

مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

در هر بسته مدت زمان تقریبی انجام سفارش اعلام شده است.

آیا من باید پسورد اینستاگرامم را در اختیار شما قرار دهم؟

خیر به هیچ وجه،ما نیازی به پسورد شما نداریم،تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.

چگونه اثبات می کنید که سفارش ما انجام خواهد شد؟

وب سایت فالوور بالا سال هاست که در حیطه خدمات شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و همراه این نام برای کاربران آشنا بوده است. همچنین داشتن درگاه پرداخت نشان دهنده این است که وب سایت مربوطه برای دریافت درگاه احراز هویت شده است. ضمن اینکه جهت اطمینان ابتدا میتوانید از بسته پایین تر و مقدار کم استارت کنید و بعد از جلب رضایت از کیفیت و صحت خدمات بسته اصلی خود را سفارش دهید.

آیا با خرید فالوور ممکن است صفحه من توسط اینستاگرام بسته شود؟

خیر، با توجه به بالا بودن کیفیت فالوورها این اکانت ها توسط اینستاگرام قلابی و فیک شناخته نشده و حذف نخواهند شد. و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند.

آیا پس از ثبت سفارش می توانم آی دی صفحه را تغییر دهم؟

خیر. پس از ثبت سفارش و در حین فرایند افزایش فالوور، لایک یا بازدید به هیچ وجه نباید آی دی صفحه خود را تغییر دهید. در صورتی که به این موضوع بی توجه باشید و با تغییر آی دی مشکلی در انجام سفارش شما رخ دهد، مسئولیت آن بر عهده سفارش دهنده خواهد بود.