خرید کامنت ایرانی اینستاگرام

حتما تا حالا متوجه شدی که کامنت های زیر پست هات چقدر میتونه روی ذهنیت مخاطبت در پیج تاثیر بزاره. مثلا حتما دیدی که وقتی یه تعدادی از خدماتت در زیر پست هات تشکر میکنن یا از یک محصول خاص حمایت میکنن از هر نوع تبلیغ دیگه ای برات بهتره و کاربران دیگه هم ترغیب میشن به خرید محصول و خدماتت. خب منتظر چی هستی؟!! در این صفحه میتونی کامنت های سفارشی خرید و ثبت کنی. یعنی اینکه متن کامنت هات رو خودت تعیین کنی و بعد توسط اکانت های مختلف این متن ها زیر پست مورد نظرت کامنت میشه! زیبا نیست؟!

10کامنت با متن دلخواه

20کامنت با متن دلخواه

30کامنت با متن دلخواه

40کامنت با متن دلخواه

50کامنت با متن دلخواه

100کامنت با متن دلخواه

200کامنت با متن دلخواه

300کامنت با متن دلخواه

مواردی که در خرید کامنت و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش همزمان از یک نوع محصول ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۵۰ کامنت و یک بسته ۱۰۰ کامنت با هم روی یک پست مشترک به شکل همزمان ثبت نکنید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید فالوور شما رو تکمیل نکرده .

۳ مورد زیر هم جز اجتناب ناپذیر تمام وب سایت های خرید فالوور هست که می بایست بهش توجه کنید:

حالت عمومی پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج اینستاگرامتون رو باز کنید یا به اصطلاح پابلیک کنید و تا زمانی که سفارشتون به اتمام نرسیده تحت هیچ شرایطی حتی برای یک ثانیه هم نباید پیج تون ببندید یا پرایوت کنید. این کار باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با کاربر هست.

عدم تغییر آیدی

از زمانی که سفارش فالوور ثبت کردید تا زمانی که سفارشتون تکمیل بشه نباید تحت هیچ شرایطی آیدی پیجتون تغییر بدید. اینم مثل مورد قبلی باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با خود کاربر هست.

عدم حذف پست

زمانی که شما پست تون حذف میکنید و مجددا در پیج تون ثبت میکنید نباید انتظار داشته باشید ویو ها هم به پست جدید ارسال بشه. در این حالت سفارش ویو شما غیرقابل انتقال هست. پس حتما هر نوع تغییری که میخواید در پستتون بدید رو قبل از ثبت سفارش انجام بدید.

مزایای خرید از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
سوال در مورد افزایش فالوور

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی فالوورها ارسال می شود.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به رمز عبور شما نداریم

۱۰۰ درصد کامنت ها در پیج شما باقی میمونن و حذف نمی شن

بله صدرصد. حتما قبل از ثبت سفارش پیج تون به حالت پابلیک یا عمومی در بیارید و تا زمانی که سفارشتون کامل نشده از این حالت خارج نکنید.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.