خرید بازدید لایو اینستاگرام

در مورد موضوع مهمی میخوای در پیج اینستاگرامت میخوای لایو برگزار کنی و نگران عدم استقبال فالوورهات هستی؟ هربار که لایو میزاری هر فالوور بعد از چند دقیقه لایوت رو ترک میکنه؟! کلی سناریو امتحان کردی و کلی مطالب مهم و آموزنده در لایوت میگی اما باز هم استقبال خوبی نمیشه؟ میدونی علت چیه؟!! علتش اینه که هر کدوم از فالوورهات که وارد لایوت میشن با دیدن تعداد افرادی که در حال مشاهده لایوت هستند اولین انرژی منفی براشون ارسال میشه برای بیخیال شدن لایوت!! میگی نه پس امتحان کن. یکی از بسته های افزایش بازدیدکننده لایو وب سایت ما رو خرید کن و 5 دقیقه بعد لایوت رو استارت بزن و ببین علاوه بر اون تعداد بازدید که خریداری کردی چند نفر دیگه در لایوت تا آخر باقی میمونن!!

بسته های لایو 30 دقیقه ای >>
بسته های لایو 60 دقیقه ای >>


با سفارش بسته های زیر بازدیدکنندگان 30 دقیقه در لایو شما می مانند


100بازدید لایو 30 دقیقه ای

200بازدید لایو 30 دقیقه ای

300بازدید لایو 30 دقیقه ای

500بازدید لایو 30 دقیقه ای

1000بازدید لایو 30 دقیقه ای

2000بازدید لایو 30 دقیقه ای

5000بازدید لایو 30 دقیقه ای

10,000بازدید لایو 30 دقیقه ای


با سفارش بسته های زیر بازدیدکنندگان 60 دقیقه در لایو شما می مانند


100بازدید لایو 60 دقیقه ای

200بازدید لایو 60 دقیقه ای

300بازدید لایو 60 دقیقه ای

500بازدید لایو 60 دقیقه ای

1000بازدید لایو 60 دقیقه ای

2000بازدید لایو 60 دقیقه ای

5000بازدید لایو 60 دقیقه ای

10,000بازدید لایو 60 دقیقه ای

مواردی که در خرید بسته های لایو و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

بسته به نوع بسته ای که خرید میکنید (۳۰ دقیقه ای یا ۶۰ دقیقه ای) می بایست ۵ الی ۱۰ دقیقه بعد از ثبت سفارش سریعا لایو تون برگزار کنید. از انتخاب و فعالسازی دو بسته لایو به طور همزمان روی یک پیج خودداری کنید، همچنین به نوع بسته ای که خرید کردید توجه داشته باشید، کاربران در تایم تعیین شده از لایو شما خارج میشن. 

۳ مورد زیر هم جز اجتناب ناپذیر تمام وب سایت های خرید بازدید کننده لایو هست که می بایست بهش توجه کنید:

حالت عمومی پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج اینستاگرامتون رو باز کنید یا به اصطلاح پابلیک کنید و تا زمانی که سفارشتون به اتمام نرسیده تحت هیچ شرایطی حتی برای یک ثانیه هم نباید پیج تون ببندید یا پرایوت کنید. این کار باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با کاربر هست.

عدم تغییر آیدی

از زمانی که سفارش ثبت کردید تا زمانی که سفارشتون تکمیل بشه نباید تحت هیچ شرایطی آیدی پیجتون تغییر بدید. اینم مثل مورد قبلی باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با خود کاربر هست.

تایم استارت لایو

بعد از ثبت سفارشتون به صورت موفق بین ۵ الی ۱۰ دقیقه فرصت دارید که لایوتون استارت کنید. بعد از استارت لایو بازدیدکنندگان به لایو شما اضافه میشن.
حتما در تایم مشخص لایوتون به اتمام برسونید که قبل از ترک بازدیدکنندگان از لایوتون شما لایوتون تموم کرده باشید!

مزایای خرید از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
خرید ویو اینستاگرام

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی بسته های لایو ارسال میشه.

حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه بعد از ثبت سفارش بسته شما ارسال میشه

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به رمز عبور شما نداریم

دو نوع بسته لایو در سایت تعریف شده. بسته های ۳۰ دقیقه ای و ۶۰ دقیقه ای

بله صدرصد. حتما قبل از ثبت سفارش پیج تون به حالت پابلیک یا عمومی در بیارید و تا زمانی که سفارشتون کامل نشده از این حالت خارج نکنید.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.