خرید بازدید استوری اینستاگرام

استوری های اینستاگرامت بازدید خیلی کمی داره؟ میدونستی هر چقدر بازدید استوری هات کم باشه اینستاگرام به دلیل نرخ درگیری پایین کاربر با استوری های شما، رتبه پیج و استوری هاتون پایین تر میبره و استوری های شما خیلی عقب تر از استوری های سایر پیج ها به فالوورهاتون نمایش داده میشه؟! راه چاره چیه؟ تبلیغات انجام دادی و بازدید استوری هات بالاتر نرفت؟ خیلی ساده میتونی از بسته های افزایش بازدید استوری همین صفحه استفاده کنی و سریعتر به هدفت برسی!


با خرید یک بسته تمامی استوری های روی پیج تان افزایش بازدید خواهند داشت

500بازدید استوری اینستاگرام

1000بازدید استوری اینستاگرام

2000بازدید استوری اینستاگرام

3000بازدید استوری اینستاگرام

5000بازدید استوری اینستاگرام

10,000بازدید استوری اینستاگرام

20,000بازدید استوری اینستاگرام

50,000بازدید استوری اینستاگرام

مواردی که در خرید ویو استوری و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش ویو به شکل همزمان روی یک استوری ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۵۰۰ ویو ایرانی و یک بسته ۱۰۰۰ ویو ایرانی با هم روی یک پست ثبت نکنید. چندین سفارش روی  پست های مختلف ایرادی نداره و این مورد میتونید انجام بدید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید ویو شما رو تکمیل نکرده.

۳ مورد زیر هم جز اجتناب ناپذیر تمام وب سایت های خرید ویو هست که می بایست بهش توجه کنید:

حالت عمومی پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج اینستاگرامتون رو باز کنید یا به اصطلاح پابلیک کنید و تا زمانی که سفارشتون به اتمام نرسیده تحت هیچ شرایطی حتی برای یک ثانیه هم نباید پیج تون ببندید یا پرایوت کنید. این کار باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با کاربر هست.

عدم تغییر آیدی

از زمانی که سفارش فالوور ثبت کردید تا زمانی که سفارشتون تکمیل بشه نباید تحت هیچ شرایطی آیدی پیجتون تغییر بدید. اینم مثل مورد قبلی باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با خود کاربر هست.

عدم حذف استوری ها

زمانی که شما استوری هاتون حذف میکنید و مجددا در پیج تون ثبت میکنید نباید انتظار داشته باشید ویو ها مجدد به استوری های جدید ارسال بشه. در این حالت سفارش بازدید استوری شما غیرقابل انتقال هست. پس حتما هر نوع تغییری که میخواید در استوری هاتون بدید رو قبل از ثبت سفارش انجام بدید.

مزایای خرید از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
خرید ویو اینستاگرام

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی بسته های ویو ارسال میشه.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به رمز عبور شما نداریم

۱۰۰ درصد ویو ها در استوری های شما باقی میمونن و حذف نمی شن

بله صدرصد. حتما قبل از ثبت سفارش پیج تون به حالت پابلیک یا عمومی در بیارید و تا زمانی که سفارشتون کامل نشده از این حالت خارج نکنید.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.

سایر خدمات مربوط به خرید بازدید: