خرید ایمپرشن و ریچ پست ایستاگرام (اکسپلور)

خیلی وقته تلاش میکنی که پست هات به اکسپلور اینستاگرام بره و کلی بازدید کننده و فالوور جدید بیاد روی پیجت؟ تلاش هات بی اثر بوده و نتونستی بازدید مناسبی از اکسپلور بگیری؟! میدونستی که اگر پست هات در اکسپلور اینستاگرام نمایش داده بشه میتونی بازدید و حتی فروشت رو تا 10 برابر بیشتر کنی؟ مهمترین فاکتورهایی که باعث میشه شانس حضور پست های شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام بیشتر بشه میزان ایمپرشن و ریچ پست های شماست. در واقع با افزایش این دو مورد به اینستاگرام نشون میدید تعداد افرادی که واقعا پست های شما رو بازدید کردند چه قدر هست. در قسمت آمار هر پست میتونید مقدار این دو فاکتور مهم رو ببینید.


لطفا تعداد ایمپرشن و ریچ مورد نظر خود را انتخاب کنید:

100ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

200ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

500ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

1000ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

2000ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

3000ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

5000ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

10,000ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

مواردی که در خرید ایمپرشن و ریچ و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش ایمپرشن به شکل همزمان روی یک پست ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۵۰۰ ایمپرشن و ریچ اینستاگرام و یک بسته ۱۰۰۰ ایمپرشن با هم روی یک پست ثبت نکنید. چندین سفارش روی  پست های مختلف ایرادی نداره و این مورد میتونید انجام بدید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید ویو شما رو تکمیل نکرده.

۳ مورد زیر هم جز اجتناب ناپذیر تمام وب سایت های خرید ویو هست که می بایست بهش توجه کنید:

حالت عمومی پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج اینستاگرامتون رو باز کنید یا به اصطلاح پابلیک کنید و تا زمانی که سفارشتون به اتمام نرسیده تحت هیچ شرایطی حتی برای یک ثانیه هم نباید پیج تون ببندید یا پرایوت کنید. این کار باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با کاربر هست.

عدم تغییر آیدی

از زمانی که سفارش فالوور ثبت کردید تا زمانی که سفارشتون تکمیل بشه نباید تحت هیچ شرایطی آیدی پیجتون تغییر بدید. اینم مثل مورد قبلی باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با خود کاربر هست.

عدم حذف پست

زمانی که شما پست حذف میکنید و مجددا در پیج تون ثبت میکنید نباید انتظار داشته باشید سفارش تون مجدد به پست جدید ارسال بشه. در این حالت سفارش ایمپرشن شما غیرقابل انتقال هست. پس حتما هر نوع تغییری که میخواید در پست هاتون بدید رو قبل از ثبت سفارش انجام بدید.

مزایای خرید از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
خرید ویو اینستاگرام

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی بسته های ایمپرشن ارسال میشه.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به رمز عبور شما نداریم

۱۰۰ درصد ایمپرشن ها در پست های شما باقی میمونن و حذف نمی شن

بله صدرصد. حتما قبل از ثبت سفارش پیج تون به حالت پابلیک یا عمومی در بیارید و تا زمانی که سفارشتون کامل نشده از این حالت خارج نکنید.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.

سایر خدمات مربوط به خرید بازدید: