خرید فالوور بین المللی

شاید شما هم جز کسانی باشید که خدمات و محصولاتتون برای خارج از ایران آماده کردید و نیاز به دیده شدن در بین مخاطبین خارج از ایران دارید. استفاده از بسته های افزایش فالوور خارجی در این صفحه باعث دیده شدن خدمات و محصولات شما در صفحات اکسپلور مخاطبین خارج از ایران میشه و اینستاگرام متوجه میشه که بازار هدف شما خارج از ایرانه. پس به راحتی یکی از بسته های زیر در همین صفحه رو انتخاب کن و منتظر دریافت فالوورهات باش!

100فالوور بین المللی

200فالوور بین المللی

500فالوور بین المللی

1000فالوور بین المللی

2000فالوور بین المللی

3000فالوور بین المللی

10,000فالوور بین المللی

20,000فالوور بین المللی

مواردی که در خرید فالوور و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش همزمان از یک نوع محصول ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۱۰۰ فالوور ارزان و یک بسته ۵۰۰ فالوور ارزان با هم ثبت نکنید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید فالوور شما رو تکمیل نکرده .

۳ مورد زیر هم جز اجتناب ناپذیر تمام وب سایت های خرید فالوور هست که می بایست بهش توجه کنید:

حالت عمومی پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج اینستاگرامتون رو باز کنید یا به اصطلاح پابلیک کنید و تا زمانی که سفارشتون به اتمام نرسیده تحت هیچ شرایطی حتی برای یک ثانیه هم نباید پیج تون ببندید یا پرایوت کنید. این کار باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با کاربر هست.

عدم تغییر آیدی

از زمانی که سفارش فالوور ثبت کردید تا زمانی که سفارشتون تکمیل بشه نباید تحت هیچ شرایطی آیدی پیجتون تغییر بدید. اینم مثل مورد قبلی باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با خود کاربر هست.

ریزش طبیعی

فرقی نمیکنه که از چه سایتی خرید میکنید تمامی سفارشات خرید فالوور با مقداری ریزش همراه هست. حالا بسته به کیفیت وب سایت های مختلف این ریزش ها میتونه کم یا زیاد باشه. ریزش در فالووربالا ناچیزه و برای جبرانش هم ۱۰ درصد فالوور بیشتر برای شما بصورت اتومات ارسال میشه.

مزایای خرید فالوور از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
سوال در مورد افزایش فالوور

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی فالوورها ارسال می شود.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به رمز عبور شما نداریم

اصولا ۹۰ درصد فالوورها در پیج شما باقی میمونن و حذف نمی شن

بله صدرصد. حتما قبل از ثبت سفارش پیج تون به حالت پابلیک یا عمومی در بیارید و تا زمانی که سفارشتون کامل نشده از این حالت خارج نکنید.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.