خرید فالوور اینستاگرام

بر کسی پوشیده نیست که در بستر فضای شبکه های اجتماعی در داخل ایران حرف اول رو تعداد فالوورها میزنه! یعنی شما اگر یک موضوع عالی با تولید محتوای عالی داشته باشید اما تعداد فالوورهای پیج شما کم باشه در همون 10 ثانیه اول که مخاطب وارد پیج شما میشه نوعی دل زدگی براش ایجاد میشه و از مشاهده پست های شما منصرف میشه. خوب یا بد این ماجرا به کنار اما شما علاوه بر محتوای مناسب باید ظاهر درستی هم برای پیج تون درست کنید. یکی از این موارد همون فالوور هست که با افزایش فالوور تا رقم مناسبی شما میتونید ظاهر درستی به پیج تون بدید و مانع فرار مخاطب از پیج تون بشید. وب سایت فالووربالا با سابقه 5 ساله در زمینه شبکه های اجتماعی این بستر برای شما فراهم کرده که به سادگی چند کلیک تعداد فالوور دلخواهتون هر چه سریعتر دریافت کنید.

بسته های فالوور ارزان >>
بسته های فالوور با کیفیت >>

100فالوور ایرانی ارزان

200فالوور ایرانی ارزان

500فالوور ایرانی ارزان

1000فالوور ایرانی ارزان

2000فالوور ایرانی ارزان

5000فالوور ایرانی ارزان

10,000فالوور ایرانی ارزان

20,000فالوور ایرانی ارزان


100فالوور ایرانی کیفیت بالا

200فالوور ایرانی کیفیت بالا

500فالوور ایرانی کیفیت بالا

1000فالوور ایرانی کیفیت بالا

2000فالوور ایرانی کیفیت بالا

5000فالوور ایرانی کیفیت بالا

10,000فالوور ایرانی کیفیت بالا

20,000فالوور ایرانی کیفیت بالا

مواردی که در خرید فالوور و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش همزمان از یک نوع محصول ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۱۰۰ فالوور ارزان و یک بسته ۵۰۰ فالوور ارزان با هم ثبت نکنید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید فالوور شما رو تکمیل نکرده .

۳ مورد زیر هم جز اجتناب ناپذیر تمام وب سایت های خرید فالوور هست که می بایست بهش توجه کنید:

حالت عمومی پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج اینستاگرامتون رو باز کنید یا به اصطلاح پابلیک کنید و تا زمانی که سفارشتون به اتمام نرسیده تحت هیچ شرایطی حتی برای یک ثانیه هم نباید پیج تون ببندید یا پرایوت کنید. این کار باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با کاربر هست.

عدم تغییر آیدی

از زمانی که سفارش فالوور ثبت کردید تا زمانی که سفارشتون تکمیل بشه نباید تحت هیچ شرایطی آیدی پیجتون تغییر بدید. اینم مثل مورد قبلی باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با خود کاربر هست.

ریزش طبیعی

فرقی نمیکنه که از چه سایتی خرید میکنید تمامی سفارشات خرید فالوور با مقداری ریزش همراه هست. حالا بسته به کیفیت وب سایت های مختلف این ریزش ها میتونه کم یا زیاد باشه. ریزش در فالووربالا ناچیزه و برای جبرانش هم ۱۰ درصد فالوور بیشتر برای شما بصورت اتومات ارسال میشه.

مزایای خرید فالوور از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
سوال در مورد افزایش فالوور

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی فالوورها ارسال می شود.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به رمز عبور شما نداریم

اصولا ۹۰ درصد فالوورها در پیج شما باقی میمونن و حذف نمی شن

بله صدرصد. حتما قبل از ثبت سفارش پیج تون به حالت پابلیک یا عمومی در بیارید و تا زمانی که سفارشتون کامل نشده از این حالت خارج نکنید.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.

آیا خرید فالوور اینستاگرام گزینه بهتری است یا خرید پیج اینستاگرام؟

 • در ابتدای این پاراگراف صراحتا به این نکته اشاره میکنیم که خرید پیج اینستاگرام به شدت میتواند سرمایه، وقت و انرژی شما را هدر بدهد! زیرا ۹۵ درصد پیج هایی که برای فروش گذاشته میشوند متاسفانه با محتوای زرد و یا حتی مستهجن رشد داده می شوند و این پیج ها را شما وقتی خرید میکنید و شروع به ارسال محتوای مرتبط با کسب و کار خود در آن ها میکنید با حجم بسیار زیادی آنفالو از سوی کاربران این پیج ها مواجه میشوید. طبیعی است که این افراد به دلیل موضوع دیگری این پیج را فالو کرده اند و تمایلی برای دنبال کردن موضوع شما را ندارند.
  اینستاگرام هم به دلیل این آنفالوی شدید، نرخ درگیری پیج خریداری شده را بسیار زیاد کاهش داده به طوری که پست ها و استوری های شما دیگر به کاربران پیج نمایش داده نمی شود.
 • نکته دیگر این است که اینستاگرام، ایمیل اولی که با آن پیج ساخته شده است را صاحب اصلی پیج میداند و شما هر چقدر ایمیل و شماره تلفن و رمزعبور پیج را هم تغییر دهید، با یک ریپورت ساده اینستاگرام دسترسی پیج را مجددا در اختیاری ایمیل اول میگذارد لذا هر آن ممکن است پیج شما از دسترس خارج شده و در اختیار شخص دیگری قرار گیرد. 
 • با این توضیحات حتما متوجه شده اید که خرید فالوور گزینه بسیار امن و پر بازده تری به نسبت خرید پیج می باشد!

سایر خدمات مربوط به خرید فالوور: