خرید لایک ایرانی اینستاگرام

تا حالا شده کلی وقت روی طراحی و ایده پردازی برای تولید محتوای یک پستت در اینستاگرام بزاری و با کلی ذوق و شوق اونو روی پیجت آپلود کنی بعد با آدم استقبال کاربران مواجه بشی؟!! ایراد کار کجاست؟ بزار با یه سوال دیگه به این سوال پاسخ بدیم. حتما برات پیش اومده که یک پست در یک پیج اینستاگرامی دیدی که مثلا 20 تا لایک داره و خیلی ساده ازش عبور کردی!!! درواقع این یک حالت روحی و روانی هست که کاربرها در اینستاگرام در ناخودآگاهشون به پست هایی که لایک کمتری خوردند کمتر اعتماد میکنند و سریع عبور میکنن از اینجور پیج ها و پست ها. پس همه چیز تولید محتوا نیست و تو نیاز داری که اگر لایک مناسبی فعلا نمیخوره پستت، مقداری براش لایک تهیه کنی. همه چیز در همین صفحه مهیاست! بسته مورد نظرت از همین پایین انتخاب کن:

100لایک ایرانی اینستاگرام

200لایک ایرانی اینستاگرام

500لایک ایرانی اینستاگرام

1000لایک ایرانی اینستاگرام

2000لایک ایرانی اینستاگرام

4000لایک ایرانی اینستاگرام

10,000لایک ایرانی اینستاگرام

20,000لایک ایرانی اینستاگرام

مواردی که در خرید لایک و ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

به هیچ عنوان چندین سفارش لایک به شکل همزمان روی یک پست ثبت نکنید. برای مثال یک بسته ۱۰۰ لایک ایرانی و یک بسته ۵۰۰ لایک ایرانی با هم روی یک پست ثبت نکنید. چندین سفارش روی  پست های مختلف ایرادی نداره و این مورد میتونید انجام بدید. زمانی که در وب سایت فالووربالا سفارشی ثبت کردید نباید به طور همزمان و قبل از تکمیل شدن سفارشتون از سایت دیگری هم اقدام به خرید کنید، بدلیل تداخل ایجاد شده اگر سفارش شما انجام نشه نمیتونید تشخیص بدید کدوم یکی از وب سایت ها سفارش خرید لایک شما رو تکمیل نکرده .

۳ مورد زیر هم جز اجتناب ناپذیر تمام وب سایت های خرید لایک هست که می بایست بهش توجه کنید:

حالت عمومی پیج

قبل از ثبت سفارش حتما پیج اینستاگرامتون رو باز کنید یا به اصطلاح پابلیک کنید و تا زمانی که سفارشتون به اتمام نرسیده تحت هیچ شرایطی حتی برای یک ثانیه هم نباید پیج تون ببندید یا پرایوت کنید. این کار باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با کاربر هست.

عدم تغییر آیدی

از زمانی که سفارش فالوور ثبت کردید تا زمانی که سفارشتون تکمیل بشه نباید تحت هیچ شرایطی آیدی پیجتون تغییر بدید. اینم مثل مورد قبلی باعث کنسل شدن سفارش شما در سرور میشه و مسئولیت عدم انجام سفارش هم با خود کاربر هست.

عدم حذف پست

زمانی که شما پست تون حذف میکنید و مجددا در پیج تون ثبت میکنید نباید انتظار داشته باشید لایک ها هم به پست جدید ارسال بشه. در این حالت سفارش لایک شما غیرقابل انتقال هست. پس حتما هر نوع تغییری که میخواید در پستتون بدید رو قبل از ثبت سفارش انجام بدید.

مزایای خرید لایک از وب سایت ما

 1. پنل حرفه ای ثبت سفارش
  در فالووربالا تمامی سفارشاتتون میتونید در قالب پنل حرفه ای که در سایت تعبیه شده ثبت کنید که روند پیگیری و ثبت سفارش به راحتترین شکل ممکن در این پنل میتونید انجام بدید.
 2. کیفیت بالای سفارشات
  در فالووربالا بالاترین حد کیفیت انجام سفارشات مشاهده خواهید کرد، طوری که قابل قیاس با سایت های مشابه فعال در این حوزه نخواهد بود. تنوع محصولات و تعهد ما تجربه شیرینی برای شما ثبت میکنه که باعث حضور همیشگی شما در وب سایت فالووربالا میشه!
 3. هدیه های ارسالی
  همواره در تمامی بسته هایی که خرید میکنید تعدادی بیش از مقداری که سفارش ثبت کردید ارسال میشه که هم ریزش احتمالی جبران بشه و هم تجربه شیرینی از خرید در فالووربالا داشته باشید.
 4. تعهد و پشتیبانی عالی
  فالووربالا بیش از اونکه بخاطر کیفیت خدماتش معروف بشه بیشتر بخاطر تعهد و پیگیری مشکلات کاربرانشه که تبدیل به یه سایت دوست داشتنی برای کاربرانش شده! ما وظیفه خودمون میدونیم که از ابتدا تا انتهای سفارش در کنار شما باشیم .
سوال در مورد افزایش فالوور

سوالات متداول

در حال حاضر خیر و طبق سرعت پیش فرض تمامی فالوورها ارسال میشه.

حدود چند دقیقه الی نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، استارت کار آغاز میشه و بسته به حجمی که درخواست دادید سفارش شما ارسال میشه.

نه برای ارسال سفارش ما هیچ نیازی به رمز عبور شما نداریم

اصولا ۹۰ درصد لایک ها در پیج شما باقی میمونن و حذف نمی شن

بله صدرصد. حتما قبل از ثبت سفارش پیج تون به حالت پابلیک یا عمومی در بیارید و تا زمانی که سفارشتون کامل نشده از این حالت خارج نکنید.

بله همزمان میتونید این سفارش ها رو برای پیج تون ثبت کنید.

سایر خدمات مربوط به خرید لایک: